Błąd
  • XML Parsing Error at 1:180. Error 9: Invalid character
O firmie


Fabryka Okien  i Drzwi  MAR-PLAST   z siedzibą w Jędrzejowie  działa na rynku stolarki budowlanej od 2007 r.   Podstawowa działalność firmy to produkcja wysokiej jakości stolarki z PVC i aluminium , którą oferujemy w wielu wariantach stylistycznych i funkcjonalnych. W naszej ofercie  znajdziecie Państwo nie tylko okna i drzwi , ale także : rolety zewnętrzne i wewnętrzne , bramy garażowe , parapety , konstrukcje fasadowe  , witryny , oraz ogrody zimowe .

Dzięki dynamicznemu rozwojowi popartemu ciągłymi inwestycjami firma  MAR-PLAST  dysponuje w chwili obecnej dużym potencjałem produkcyjnym , posiada nowoczesny park maszynowy  , oraz  własny tabor samochodowy , co pozwala nam sprawnie i terminowo realizować  dostawy .

Wysoka jakość naszych produktów, szeroka oferta, krótkie terminy realizacji jak również profesjonalna obsługa spowodowały w ciągu ostatnich lat znaczną rozbudowę naszej sieci sprzedaży.  Dysponujemy obecnie siecią  stałych partnerów handlowych na terenie Polski .

 

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży , służący fachową pomocą , jest do Państwa  ciągłej dyspozycji . Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni , jak i duże ogólnopolskie firmy budowlane . Jesteśmy grupą ambitnych i  kreatywnych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze produkty i usługi utrzymują się na najwyższym poziomie , co zostało potwierdzone poprzez nadanie naszym produktom Europejskiego Certyfikatu Najwyższej Jakości znaku " CE " . Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w Europie zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez Nas usług , oraz  najwyższą jakość produktów , a to dzięki temu , że opieramy się na najwyższej klasy partnerach Europejskiego formatu firmach :

DECEUNINCK , WINKHAUS , PONZIO , WISNIOWSKI  oraz EFFECTOR .

Serdecznie zapraszamy do współpracy.