Błąd
  • XML Parsing Error at 1:200. Error 9: Invalid character
Poradnik


Okna to nie wydatek, to  Inwestycja.

Wybierasz okna .  I szybko przekonujesz się  że nie jest to takie łatwe .  Na rynku działa wiele firm  , które  pozornie oferują porównywalne produkty.

Ale diabeł jak zwykle tkwi w  szczegółach - bardzo istotnych szczegółach !

Dlatego zawsze warto przed zakupem uzyskać odpowiedzi na kilka podstawowych pytań . W końcu okna mają Ci służyć przez wiele lat !

1. KTO JEST PRODUCENTEM PROFILI PVC ?

Zawsze warto zaufać producentowi okien , który współpracuje z producentem profili okiennych , i jest  potentatem w swojej branży . Za nim stoi odpowiednie doświadczenie , zastosowane technologie  innowacyjne rozwiązania .

A tak jest w przypadku firmy DECEUNINCK - światowego lidera w produkcji systemów okiennych i drzwiowych z PVC ,który od lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości profile .

 

2. CZY BIAŁE OKNA ZACHOWUJĄ  BIEL PRZEZ LATA  ?

Oczywiście ,że tak  . Ważne jest , aby do produkcji profili używany był wyłącznie najwyższej jakości granulat - bez domieszek starego , powtórnie zmielonego materiału .

W ten sposób nasza firma produkując okna na profilach  DECEUNICK może zagwarantować ,że  nie odbarwią się , a jednocześnie zachowają niezmiennie dobre parametry fizyczne profili oraz odporność na zmianę  temperatur .

 

3. CZY  MÓJ DOM BĘDZIE MIAŁ WYRAZISTY STYL   ?

Oczywiście . Musisz tylko wybrać kształt profilu , który będzie Ci najbardziej odpowiadał . Zapytaj także sprzedawcę  o  możliwość  wyboru listwy przyszybowej .

W ofercie naszej firmy znajdziesz listwy standardowe , współczesne lub retro , które pozwolą dostosować okna do stylu Twojego wnętrza i elewacji . Pamiętaj także o odpowiednio dobranych detalach - szprosach , parapetach roletach .

 

4. CZY  MOGĘ  MIEĆ KOLOROWE OKNA   ?

Dlaczego nie ? Okno przecież nie musi być białe!  Może znakomicie komponować  się z wystrojem wnętrza , kolorem ścian lub elewacji . W naszej ofercie dostępnych jest

ponad 30 kolorów - różnorodnych i staranie dobranych o ponadczasowym i uniwersalnym charakterze . Bez trudu wybierzesz coś dla siebie .

 

5. CZY MÓJ DOM BĘDZIE ENERGOOSZCZĘDNY   ?

To  jest możliwe . Dlatego warto sprawdzić parametry termoizolacyjne okien .  W naszej ofercie znajdują się okna na profilach DECEUNICK  , które z zastosowaniem

odpowiedniego wkładu szybowego zapewniają doskonałe właściwości  termiczne . Straty ciepła zminimalizuje również dodatkowa uszczelka centralna z nowoczesnego tworzywa TPE , oraz konstrukcja profilu o głębokości zabudowy minimum 70 mm .

 

6. CZY MOJE OKNA  BĘDĄ EKOLOGICZNE   ?

Tak , jeśli wybierzesz producenta okien , który może zaoferować Ci zaawansowane  technologicznie profile - także te bezołowiowe .  Nasz dostawca profili

firma DECEUNINCK jest jednym z założycieli EPPA - stowarzyszenia , którego członkowie powołali dobrowolny komitet  VINYL 2010 wspierający stopniowe wycofanie stabilizatorów ołowiowych używanych w procesie produkcji profili .

 

7. CZY MÓJ DOM  BĘDZIE KOMFORTOWY I ZDROWY   ?

To podstawa , jeśli chcesz  poprawić swoją jakość życia .  Jest to możliwe także dzięki zastosowaniu w naszych oknach wyjątkowo trwałych uszczelek , zapewniających

zachowanie właściwych parametrów okna przez bardzo długi czas . Dodatkowo   zastosowanie  nawiewników  umożliwia właściwą cyrkulację powietrza , co w konsekwencji ma wpływ na zdrowie wszystkich domowników .

 

8. CZY MÓJ DOM BĘDZIE CICHY I SPOKOJNY   ?

Tak , jeśli wybierzesz okna z profili  , które zagwarantują Ci bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i dadzą możliwość zastosowania

odpowiedniego pakietu szybowego . Komfort w twoim domu to także łatwość utrzymania okien w czystości i oczywiście niezawodność mierzona latami .

 

Dlaczego warto zapłacić więcej za jakość ?

Prawdopodobnie okaże się  , że ekonomiczna oferta  nie będzie w stanie zaspokoić  Twoich oczekiwań . Zawsze lepiej  mieć pewność , bo zakup okien jest poważną inwestycją .

Inwestycją , która powinna zagwarantować Ci nową jakość życia  i  bezproblemowe  użytkowanie okien przez wiele lat .